موسسۀ چند منظورۀ فرهنگی هنری آوای هنر هونام | دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | با هونام، هونام شویم

موسسۀ چند منظورۀ فرهنگی هنری آوای هنر هونام

پخش ویژه برنامه انتخاباتی «دیدبان شهر» با موضوع انتخابات شوراها

پخش ویژه برنامه انتخاباتی «دیدبان شهر» با موضوع انتخابات شوراها

ویژه برنامه انتخاباتی «دیدبان شهر» با موضوع انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پخش می‌شود.

پخش ویژه برنامه انتخاباتی «دیدبان شهر» با موضوع انتخابات شوراها

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، تولید و پخش ویژه برنامه «دیدبان» شهر توسط جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار، با همکاری موسسه فرهنگی هنری آوای هنر هونام با رویکرد چالش های مدیریت شهری و انتخابات شورا ها بزودی در شبکه های اطلاع رسانی منتشر می‌شود.

انتخابات و لزوم مشارکت حداکثری یکی از دغدغه های اصلی نظام جمهوری اسلامی برای حضور قشرهای مختلف بوده است و برهمین اساس سازمان های مردم نهاد به واسطه ی رسالت های خاصی که برای تنویر و شفافیت های افکار عمومی در برابر دستگاه های دولتی دارند می توانند اقداماتی موثر و اثربخش برای دیگر افراد جامعه و امر خطیر مشارکت حداکثری داشته باشند.

سازمان های مردم نهاد از طریق پیگیری علایق تخصصی بخشی از جامعه در حقیقت به گونه ای غیر مستقیم مسائل سیاسی و اجتماعی مرتبط با افراد را پیگیری می نمایند که مجموع این علایق و یا منافع هنگامی که در یک رویداد و تصمیم گیری ملی در کنار هم قرار می گیرند؛ آن موقع به علت وسعت و میزان اثر و پیچیدگی ، قابلیتی اجتماعی می یابند که می تواند در عرصه های مورد نیاز نظام و انقلاب اسلامی مورد بهره مندی قرار گیرد.

ویژه برنامه دیدبان شهر با حضور مدیران و نامزدهای شورای های اسلامی شهر تهران برای بررسی راهکارها، چالش ها و برطرف نمودن موانع موجود در موضوعات ترافیک، هوای پاک، فضای سبز شهری، عمران و غیره  تولید و منتشر می گردد.

این برنامه از روز یکشنبه ۱۶ خردادماه در پرتال جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار به آدرس اینترنتی hamso.ir  پخش می‌شود و مخاطبان می توانند نقطه نظرات و پیشنهادات خود را از این طریق به این مجموعه ارسال کنند. (+)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *